LOGO ŠVOJGR KLATOVY
zemní práce | zemědělské služby | elektromontáže

O naší firmě

Zemní práce

Firma Václav Švojgr zemní práce nabízí široké spektrum služeb v oblasti výkopových, zemních prací, terénních úprav, demolice objektů, zimní údržby. Veškeré tyto práce provádíme kolovým rypadlo-nakladačem CAT 432 E a kolovým nakladačem UNC 060.
Vykopeme, upravíme a naložíme vše, co si budete přát, a to bez vynaložení jakékoli fyzické námahy. Poskytujeme jedny z nejlevnějších cen v kraji a jsme schopni se na ceně společně domluvit. Po domluvě můžeme zajistit i odvoz zeminy a dalších materiálů. Krédem firmy je maximální spokojenost zákazníka s minimálními náklady. Neváhejte a kontaktujte nás!
 

Služby v zemědělství

V oblasti zemědělských služeb se naše firma převážně soustředí na služby, jako jsou lisování a svoz balíků, sklizeň obilovin, sečení píce a orba.
Nabízíme komplexní služby, jak pro velké zemědělské podniky, tak i pro malé zemědělce. Naší předností od konkurence je nízká cena a velmi kvalitní služby. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí e-mailu či telefonu.
 

Elektromontáže

Firma Václav Švojgr Elektromontáže působí na trhu od roku 2003. Václav Švojgr působí v tomto oboru od roku 1972, nejdříve jako zaměstnanec ZČE Klatovy a později od roku 2003 soukromě. Provádíme montáže a opravy vedení VN, NN a TS, a to jak vzdušných, tak i kabelových.
Naši největší odběratelé jsou ČEZ Distribuce a.s. a ČEZ Správa majetku s.r.o. Také různé městské a obecní úřady, pro které stavíme a opravujeme sítě veřejného osvětlení.
Montážní práce jsou zajišťovány 2 montéry vybavenými na práce na sítích VN, NN a kabelových vedení VN a NN, včetně montáží trafostanic. Firma provádí velmi kvalitní práci za nižší ceny oproti konkurenci.

© 2012 Václav Švojgr, U Retexu 620, 33901 Klatovy 3, telefon: +420 739 320 875, email: vaseksvojgr@seznam.cz